ADWOKAT Mobilny System Pomocy Prawnej

Opolska izba adwokacka uruchomiła aplikację ADWOKAT Mobilny System Pomocy Prawnej. Zarówno użytkownicy telefonów komórkowych z systemem iOS (czyli Apple) oraz z system Android mogą korzystać z aplikacji. Użytkownicy komputerów stacjonarnych znajdą aplikację na stronie: www.adwokatura.mobi.

Na stronie internetowej znajdziesz poglądowy film, z którego dowiesz się kiedy może okazać się przydatna pomoc adwokata lub radcy prawnego. Aplikacja Mobilny System Pomocy Prawnej pozwala wyszukiwać adwokatów w obowiązującym rejestrze w oparciu o różne kryteria. Możesz przeszukiwać rejestr wpisując dane osobowe, lokalizacyjne lub w oparciu o określone specjalizacje zawodowe.

Znajdziesz tam również rejestr obrońców występujących w sprawach karnych oraz prawników, którzy zajmują się sprawami obcokrajowców. Jeżeli chcecie się więcej dowiedzieć na temat funkcjonalności aplikacji Adwokat Mobilny System Pomocy Prawnej skontaktuj się z naszą kancelarią adwokacką.

Jeżeli szukasz adwokata lub radcy prawnego w Rzeszowie skontaktuj się z naszą kancelarią adwokacką. Uzyskasz tam fachową pomoc prawną od prawników z dużym doświadczeniem zawodowym.