Przejdź do treści
Blog prawniczy » Mobilny System Pomocy Prawnej – ADWOKAT

Mobilny System Pomocy Prawnej – ADWOKAT

  Mobilny System Pomocy Prawnej – ADWOKAT – aplikacja na telefon lub komputer

  Opolska izba adwokacka uruchomiła aplikację ADWOKAT Mobilny System Pomocy Prawnej. Zarówno użytkownicy telefonów komórkowych z systemem iOS (czyli Apple) oraz z system Android mogą korzystać z aplikacji. Użytkownicy komputerów stacjonarnych znajdą aplikację na stronie: www.adwokatura.mobi.

  Na stronie internetowej znajdziesz poglądowy film, z którego dowiesz się kiedy może okazać się przydatna pomoc prawna adwokata lub radcy prawnego.

  Kryteria wyszukiwania adwokatów

  Aplikacja Mobilny System Pomocy Prawnej pozwala wyszukiwać adwokatów w obowiązującym rejestrze w oparciu o różne kryteria. Możesz przeszukiwać rejestr wpisując dane osobowe, lokalizacyjne lub w oparciu o określone specjalizacje zawodowe.

  Rejestr obrońców w sprawach karnych

  Znajdziesz tam również rejestr obrońców występujących w sprawach karnych oraz prawników, którzy zajmują się sprawami obcokrajowców. Jeżeli chcecie się więcej dowiedzieć na temat funkcjonalności aplikacji Adwokat Mobilny System Pomocy Prawnej skontaktuj się z naszą kancelarią adwokacką.

  Jeżeli szukasz adwokata lub radcy prawnego pobierz na telefon aplikację, która pozwoli Ci szybko odnaleźć adwokata o danej specjalności. Aplikacja jest intuicyjna w użytkowaniu i dobrze sprawdza się w nagłych sytuacjach.

  Mobilny system pomocy prawnej